Al Zahra Salukis

EuroSighthoud Winner 2013

rozhodčí: Gerald Jipping (NL)

18.5.2013 FCI EuroSighthound 2013, Gödölló, Maďarsko



BEST IN GROUP

rozhodčí: Štefan Štefík (SK)

12.1.2012 Šampion šampionů 2011, Praha



EVROPSKÝ VÍTĚZ 2012, BEST OF BREED, res.BESTI IN GROUP

Evropská výstava psů Bukurešť, Rumunsko


EVROPSKÝ VÍTĚZ 2012, BEST OF BREED, res.BEST IN GROUP

Evropská výstava psů Bukurešť, Rumunsko


EVROPSKÝ VÍTĚZ 2012, BEST OF BREED, res.BEST IN GROUP

Evropská výstava psů Bukurešť, Rumunsko


res. BEST IN GROUP

rozhodčí: Oleg Fintora (SK)

12.6.2011 MVP Komárom, Maďarsko


BEST IN SHOW

rozhodčí: Miklos Levente (HU)

11.6.2011 MVP Komárom, Maďarsko


BEST IN GROUP

rozhodčí: Ludmila Fintorová (SK)

11.6.2011 MVP Komárom, Maďarsko


BEST IN GROUP III

rozhodčí: Libuše Ubrová (CZ)

22.5.2011 MVP Litoměřice


BEST IN GROUP

rozhodčí: Claudio de Giuliano (IT)

21.5.2011 NVP Litoměřice


Victory Junior Winner 2011, Best of Qeen Junior 2011, 

BEST IN GROUP Junior, I. Vicešampion šampionů Junior

rozhodčí: Iveta Vojteková (SK), Štefan Štefík (SK), Iuza Beradze (GR), 

Natalja Nekrošiené (LT), Otakar Vondrouš (CZ)

5.3.2011 Victory Show and Champions of Champions, Slovakia


Victory Junior Winner 2011, Best of Qeen Junior 2011, 

BEST IN GROUP Junior, I. Vicešampion šampionů Junior

rozhodčí: Iveta Vojteková (SK), Štefan Štefík (SK)

5.3.2011 Victory Show and Champions of Champions, Slovakia


BEST OF BREED, BEST IN GROUP, BEST IN SHOW, ŠAMPION ŠAMPIONŮ 2010

rozhodčí: Gerard Jipping (NL), Štefan Štefík (SK), Tamas Jakkel (HU), Jaroslav Matyáš (SK)

15.1.2011 Šampion šampionů 2010, Top Hotel Praha


BEST IN GROUP

rozhodčí: Štefan Štefík (SK)

9.1.2011 NVP Olomouc


BEST IN GROUP III

rozhodčí: Danny Gilmour (UK)

20.11:2010 MVP Nitra, Slovensko


EVROPSKÝ VÍTĚZ MLADÝCH 2010

rozhodčí: Miklos Levente (HU)

2.10.2010 Evropská výstava psů Celje, Slovinsko


FCI EURO JUNIOR SIGHTHOUND 2010

rozhodčí: Rudi Brandt (DK)

14.8.2010 FCI EURO Sighthound Graffeneg, Rakousko


BEST IN GROUP Junior, BEST IN SHOW Junior

BEST IN GROUP Junior



CAJC, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH, BEST OF BREED

rozhodčí: Robert Blümel (AT)

15.5.2010 Klubová výstava Saluki klubu, Konopiště